Już w niedzielę 5000 uczestników Biegu WOŚP po raz dwunasty przebiegnie 5 kilometrów ulicami centrum Warszawy. Dawtona razem innymi sponsorami przygotuje dla nich specjalne pakiety startowe, z których dochód zostanie przekazany na zakup pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą oraz materiały do nauki pierwszej pomocy.

W każdym pakiecie znajdzie się unikatowa kolorowa chusta biegowa oraz sok pomidorowy Dawtona z limitowaną etykietą, na której oprócz okolicznościowych grafik nawiązujących do 26. Finału WOŚP, znajdują się istotne informacje dla diabetyków. Bez wątpienia sok pomidorowy Dawtona to najlepszy wybór dla wszystkich osób prowadzących zdrowy i aktywny tryb życia: nie zawiera cukru, za to jest bogaty w składniki mineralne.

Nasz sok pomidorowy to bogactwo likopenu, sodu i potasu, dlatego idealnie pasuje do idei biegu. Mamy nadzieję, że - tak, jak każdego roku - szczytny cel zjednoczy wszystkich ludzi, nie tylko w Polsce – mówi Tomasz Wielgomas, Wiceprezes Zarządu Dawtony.

SPECJALNA NIESPODZIANKA ZA NAJZABAWNIEJSZE PRZEBRANIE

Dawtona włączyła się także w wybór najzabawniej przebranego biegacza, zapowiadając uchonorowanie najbardziej kreatywnego! Wszyscy czekamy zatem na szalone stroje i mnóstwo koloru na trasie. Jest o co walczyć! Biegaczu! Wysokiej klasy wyciskarka do soków od Dawtony może być twoja.

  

Wszystkich biegaczy zapraszamy po odbiór soków pomidorowych na mecie biegu.